Mom&Roll – czyli mamy na rolkach

potluczeni-mom-and-roll-1200-585x407Jesteś młodą mamą, która chciałaby aktywnie spędzić czas ze swoim maluchem? Słyszałaś może o Mom&Roll? To świetny sposób aby pobyć trochę na świeżym powietrzu. Jeżeli jesteś z Opola lub okolic masz szansę zobaczyć młode mamy na rolkach i przyłączyć się do nich! Już w niedzielę 19-go maja na Bulwarze im. Karola Musiała w Opolu, odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna dla młodych mam oraz wszystkich amatorów rolek.

Większość młodych mam wie, jak ciężko jest wrócić do swojej wagi po ciąży. Stała opieka nad dzieckiem zajmuje nam tyle czasu, że zapominamy o tym by zadbać również o siebie. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Mom&Roll sprawia, że wychodzimy z dzieckiem na spacer i przy okazji pozbywamy się kilku zbędnych kilogramów. Dzięki Mom&Roll nie musimy nawet wynajmować kogoś do opieki by zrobić coś dla siebie.

Taka jazda na rolkach z wózkiem doskonale wzmacnia organizm po ciąży, oraz jest świetną zabawą. To właśnie jazda na rolkach pomaga mamą na stały kontakt z otoczeniem oraz zawieranie nowych znajomości.

Niektóre matki martwią się o kwestie bezpieczeństwa takiego spaceru ? zupełnie niepotrzebnie. Jeżdżąc z wózkiem czujemy się bezpieczniej gdyż mamy przed sobą podparcie, a co za tym idzie jeździmy pewniej. Należy pamiętać jednak o wybieraniu równych terenów.

Jeżeli chcesz zacząć robić coś dla siebie przyjdź dziewiętnastego maja na bulwar i zacznij robić coś dla siebie i dziecka.

W niedziele nie tylko nauczycie się stawiać pierwsze kroki na rolkach ? organizatorzy przygotowali również inne atrakcje. Ekipa I love rolki przeprowadzi darmowe warsztaty oraz zapewni uczestnikom możliwość wypożyczenia rolek za darmo!

Szkoła tańca ?Ramada? poprowadzi zajęcia taneczne, a opolski team Potłuczeni.pl da pokaz jazdy na rolkach.

Na warsztatach będą również goście specjalni z teamu Powerslide: Konrad Tomaka, Tomasz Suwaj, a także zawodniczki międzynarodowego teamu Powerslide ? Ewelina Czapla, Paulina Czapla oraz Angelika Prucnal.

Plan imprezy Mom&Roll

• 12.00 ? Powitanie uczestników imprezy.

• 12.00 ? 12.30 ? Zapisy do konkursu dla mam.

• 12.05 ? 12.35 ? Pierwsze kroki mam na rolkach (pokaz, nauka).

• 12.45 ? 13.45 ? Rozpoczęcie konkurencji dla mam z dziećmi w wózkach ? przejazd wyznaczonym torem z konkurencjami:

• Quiz.

• Picie soku przez rurkę.

• Rzut pieluchą do celu.

• 13.00 ? 13.30 ? Zajęcia rehabilitacyjne z Aleksandrą Gugulską (REHA KIDS).
  • 13.15 ? 13.45 ? ?Ramada? ? fitness z elementami zdrowego kręgosłupa.

• 13.45 ? Występ zespołu tanecznego ze Szkoły Tańca ?Ramada?.

• 14.00 ? Pokaz jazdy na rolkach ? I Love Rolki.

• 14.30 ? Wyłonienie zwycięzców przejazdu.

• 15.00 ? Oficjalne zakończenie imprezy.

W trakcie całego wydarzenia będą prowadzone warsztaty rolkowe, z przerwą na pokaz o godzinie 14.00.

Źródło: potluczeni.pl

1 Komentarz

1. Potłuczeni.pl

Przedsmak imprezy Mom&Roll – galeria zdjęć:

Przypominamy, że w trakcie całego wydarzenia będzie można za darmo wypożyczyć rolki (wystarczy dowód tożsamości) – w tej chwili własnie kurier przywiózł nam dwa wielkie pudła rolek na niedzielną imprezę Mom&Roll 🙂

Zapraszamy wszystkich! Nie tylko mamy 🙂
    Do zobaczenia w niedzielę!