Blog o rolkach

Kochasz jazdę na rolkach? Ten blog jest dla Ciebie!

Najlepsi producenci rolek

1

rollers-466614_640Poszukując odpowiednich dla siebie rolek, bardzo często zwracamy uwagę na ich producentów. Niektóre marki cieszą się bowiem dużo większym zaufaniem klientów niż inne. Każdy z nas chciałby mieć produkt najwyższej jakości. Nie znając się kompletnie na sprzęcie do skatingu, pozostaje jedynie sugerować się opiniami wystawionymi konkretnym producentom. Postanowiliśmy więc przedstawić Wam najlepszych naszym zdaniem producentów rolek.

rollerbladeMarką z pewnością znaną wszystkim miłośnikom rolek jest Rollerblade. W ich ofercie znajdziesz zarówno rolki rekreacyjne, jak i te przeznaczone do jazdy freestyle lub slalomowej. Rollerblade posiada sprzęt dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Jest on więc idealny zarówno do nauki jazdy, jak i do doskonalenia swoich umiejętności. Do najpopularniejszych rolek oferowanych przez tą markę należą rolki TWISTER, FORMULA oraz ZETRABLADE.

k2Równie znaną marką jest także firma K2. Oprócz rolek rekreacyjnych można u nich znaleźć rolki do jazdy agresywnej lub kondycyjnej. Posiadają także szeroki asortyment rolek dla dzieci. Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo zróżnicowaną kolorystyką, dlatego z pewnością spodobają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Do najchętniej kupowanych produktów tej marki należą np. rolki F.I.T.

rocesDobre rolki znaleźć można także w ofercie firmy Roces. Marka ta skupia się głównie na produkcji rolek do jazdy rekreacyjnej. Oferuje produkty zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Roces posiada także specjalną kolekcję rolek dla kobiet, które zostały wyprofilowane w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do kształtu kobiecej stopy. Przykładowymi modelami rolek produkowanych przez tą firmę są rolki FLOS lub TATTOO.

nils logoSzukając rolek dla najmłodszych, warto zainteresować się produktami marki Nils. W ich ofercie dominują produkty dla dzieci. Rolki te posiadają bardzo ważną zaletę: w sezonie zimowym płozę rolkową można zamienić na łyżwiarską. W ten sposób raz zakupionego produktu można używać przez cały rok. Nils jest producentem takich modeli rolek jak NH 618A i NH 900A.

Wybierając produkty powyższych marek, możesz być pewien, że inwestujesz w sprzęt najlepszej klasy. Z pewnością będzie Ci on służył w dobrym stanie przez kilka sezonów.

1 Komentarz

Skomentuj ten wpis